czyli o tym, jak żyć w konkubinacie,wychowywać dzieci i nie zwariować przy tym.
Blog > Komentarze do wpisu

Środkowa tylna część ciała

Uświadomiłam sobie, że od jakiegoś czasu moje życie składa się z dwóch etapów. Pierwszy: odchudzam się, a drugi: nie odchudzam się. I tak na zmianę, jeden dłuższy, drugi krótszy.

Jeżeli chodzi o dietę, niewiele się one  różnią w poszczególnych etapach, z tym że w czasie, gdy się odchudzam piekę ciasta, gdyż konkubent lubi, Antoś ma ochotę albo koleżanka lub Babcia zajrzy. Dokładkę biorę lub jem po 22-giej, ponieważ karmię niemowlę i  muszę mieć dużo kalorycznego pokarmu.

Gdy się nie odchudzam piekę ciasta, bo chcę, dokładka na obiad - bo chcę, kolacyjka po 22-giej - bo tak!

Ponieważ etap odchudzania jest zdecydowanie mniej przyjemny od etapu nieodchudzania, chociażby z powodu poczucia frustracji będącej wynikiem braku efektów odchudzania, zdecydowałam odstąpić od dotychczasowej metody modelowania sylwetki i podjęłam postanowienie, może nie noworoczne, bo końcówka lutego już przecież, ale nieważne kiedy, ważne co. Postanowiłam NIE PRZYTYĆ!!!

Zważyłam się po cichutku w łazience, zmierzyłam miarką krawiecką we wszystkich strategicznych miejscach, zapisałam wyniki na dyskretnej karteczce i schowałam głęboko w szafie, by konkubent nie znalazł (choć wydaje mi się, że on wagę i suwmiarkę ma w oczach...). Wyznaczyłam sobie termin końcowy tego przedsięwzięcia i staruję! Mam dwa tygodnie na sprawdzenie też innowacyjnej metody.

A swoją drogą zastanawia mnie, dlaczego na basenie, kiedy nurkuję na dno, woda mnie tak obraca, że najpierw wypływa mi na wierzch, nazwijmy to - środkowa tylna część ciała...?

wtorek, 26 lutego 2013, konkubinakropkapl

Polecane wpisy

  • Miara czasu

    Wydawało mi się, że wiem dużo na temat mierzenia czasu, a tymczasem... Staś: - Mamo, wiesz ile trwa jedna bajka? - No ile? - Tak mniej więcej dwie kupy. Zaniemó

  • W obronie praw ojca

      Kilka dni temu zepsuło się światło w pokoju dzieci. W ciągu dnia oczywiście nikt o tym nie pamięta, ale wieczorem rodzą się postulaty do ojca, by naprawi

  • Remont

    Staś: - Mamo, jak ty już umrzesz i ja będę mieszkał w tym domu, to będę mógł tutaj zrobić, co będę chciał? - ??? - No jak ty już nie będziesz żyć, to ja tu zost

TrackBack
TrackBack URL wpisu:

Blog bierze udział w konkursie